Magazine Showbizz

“A t’jep nana n’katun”, Dua Lipa bën reagimin epik pas pyetjes live në “Sunny Hill” (VIDEO)

Share on the social medias

Dua Lipa ndodhet në Kosovë për festivalin “Sunny Hill”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore performoi natën e parë të festivalit, ku dhuroi një performancë të shkëlqyer. Në natën pasuese, këngëtarja ka qenë duke ndjekur festivalin pranë të tjerëve.

Teksa po ndiqte këngëtarët, Dua është përballur me një situatë të këndshme.

“A të jep nana në katun”, ka qenë pyetja që i ka bërë njëri prej pjesëmarrësve këngëtares shqiptare.

Siç shihet dhe nga videoja që është bërë virale, reagimi i Duas është epik.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *