A po luan Egla apo kështu është edhe në jetën përtej kamerave? Ja si përgjigjet “bashkëshorti” i saj skenik Elvis Pupa

Aktori i njohur dhe ish-banor i Big Brother Vip 2, Elvis Pupa, ishte sot pjesë e një program televiziv përmes një lidhjeje me Skype. Si një koleg i Egla Cenos, me të cilën kanë pasur disa skeçe që publiku i ka përqafuar shumë, ku luanin rolin e çiftit, ai ka folur pak më shumë për lojën e saj në shtëpi.

Visi tha se nuk dëshiron që të futet në jetën private të njerëzve, por Egla si kolege sipas tij është një njeri shumë korrekte dhe e saktë.

Ndërkohë duke folur për situatën në shtëpi, ai tha se ka disa norma shoqërore që duhen respektuar, por nuk përmendi emri dhe nuk u pozicionua krah ndonjë banori, apo kundër.

Vis Pupa: Ne edhe BB e bëmë alla shqiptarshe… por kjo nuk më takon mua ta vendos. Unë si publik shoh disa personazhe publik, se termin BIG unë nuk e kuptoj dhe nuk e shpjegoj dot, që kanë një karrierë artistike të caktuar në skenë, në momentin që dalin para publikut ato influencojnë. Sesi zgjedh, është e drejta e gjithsecili, port shoqëria ka krijuar disa norma që të përshtatemi në shoqëri dhe nuk themi dot unë kështu jam. Nëse nuk përshtatesh dot në komunitet, shko jeto në pyll.

Po luan Egla?

Vis Pupa: Unë merrem me fenomenin, mu më shqetëson fenomeni… unë kam punuar me Eglën, në punë ka qenë shumë korrekte, shumë profesioniste. Në punë e respektoj, ka qenë shumë korrekte, shumë e saktë. Nuk futem në jetën private.

Ka pasur shpërthime gjatë punës?

Vis Pupa: Unë nuk jam psikolog, por shpërthime gjatë punës janë shumë normale.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *