A i kanë mbyllur keqkuptimet me Shqipen nga Big-u, Adri habit me përgjigjen

Ardi dhe Iliriana ishin cifti i pëlqyer në Big Brother Vip Kosova qëu komentuan mjaft shumë.

Por, sigurisht u komentua edhe shoqëria që ata krijuan me Shqipen, finalisten e këtij edicioni.

Pasi ishin brenda lojës sigurisht herë pas here kishin edhe keqkuptime andaj nisur nga kjo Adri ka marrë një koment nga ndjekësit lidhur me këtë rast.

‘A jeni pajtu totalisht me Shqipen? se i keni pas do keqkuptime në Big’ ishte pyetja nga fansat.

‘Pyesni Shqipen se bash bash totalisht prej meje jo!’ i është përgjigjur Adri duke etiketuar edhe Shqipen.

Derisa sigurisht Shqipja e ripostoi duke shkruar ‘Miku im intrigant’ duke treguar se ata tashmë i kanë zgjidhur keqkuptimet mes vete./InfoKosova/

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *