A i kanë mbyllur keqkuptimet me Shqipen nga Big-u, Adri habit me përgjigjen

Ardi dhe Iliriana ishin cifti i pëlqyer në Big Brother Vip Kosova qëu komentuan mjaft shumë.

Por, sigurisht u komentua edhe shoqëria që ata krijuan me Shqipen, finalisten e këtij edicioni.

Pasi ishin brenda lojës sigurisht herë pas here kishin edhe keqkuptime andaj nisur nga kjo Adri ka marrë një koment nga ndjekësit lidhur me këtë rast.

‘A jeni pajtu totalisht me Shqipen? se i keni pas do keqkuptime në Big’ ishte pyetja nga fansat.

‘Pyesni Shqipen se bash bash totalisht prej meje jo!’ i është përgjigjur Adri duke etiketuar edhe Shqipen.

Derisa sigurisht Shqipja e ripostoi duke shkruar ‘Miku im intrigant’ duke treguar se ata tashmë i kanë zgjidhur keqkuptimet mes vete./InfoKosova/

FOTO

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *