A e ka të ndaluar Santiana me hy në klubin ku punon Buci, ai befason me përgjigjen

Yll Dervishi (Buci) u eleminua 10 ditë më parë nga Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ishte një nga konkurrentët që deri tani ishte konsideruar si një nga personazhet më të fortë në lojë.

Së fundmi, Ylli ka folur për eksperiencën brenda shtëpisë së famshme dhe banorët aty.

Ndër të tjera, Buci u pyet se a do të ketë raport jashtë shtëpisë me Santiana Malokun, banorën që ai ishte shumë i afërt gjatë qëndrimit në BBVK.

“Si ka me qenë jashtë raporti me Santinanën, a ki me pi një kafe me të“, e pyeti gazetari.

“Nuk e besoj, unë ka me i prit mirë nëse vinë në Zonë, jashtë është një botë tjetër, brenda një botë tjetër, unë e kam jetën tem, ajo të saj“, tha Ylli.

“A e ka të ndalune me hy në Zone Club“, e pyeti gazetari.

“Jo, por nëse është Verona sigurim po“, u shpreh duke qeshur Buci për Prive./Insajderi/

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *