Magazine Showbizz

A e ka pa Laureta këtë foto të Robertit me një vajzë tjetër?

Share on the social medias

Roberti dhe Laureta për momentin janë çifti më i komentuar në showbizin shqiptar.

Muzikanti dhe modelja bukuroshe, po shijojnë lidhjen e tyre si mos më mirë, shkruan InfoKosova.

Ditëve të fundit, çifti ka shijuar pushimet e tyre në Meksik.

Por, pas kthimit Roberti është rikthyer në mbrëmjet e tij për këtë sezon, ku nuk mungojnë as fotografitë e realizuar bashke me fansa.

Një foto e shpërndarë në story të Robertit me një vajzë ngjalli shumë reagime te fansat.

“Me shokin” ishte mbishkrimi i vajzes./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *