A e dini se Turkani ka burrin e vërtetë në serial do të befasoheni cili është ai (FOTO)

Kaya dhe Ören thanë: “Ne po planifikojmë të shkojmë në një pushim treditor me ndërhyrjen e setit. Siç e shihni, jemi shumë të lumtur. Projekti ynë po ecën shumë mirë.”

Özgü Kaya deklaroi gjithashtu se ata marrin mbështetje nga njëri-tjetri kur shfaqet një skenar.

Kaya, e cila i dha fund lidhjes së saj me aktorin tjetër Burak Serdar Şanal në muajt e fundit, tha: “Ne patjetër i bëjmë pyetje njëri-tjetrit dhe shkëmbejmë ide.”

“Unë besoj në ENERGJI”

Nga ana tjetër, në muajt e kaluar, “Cilët janë mbiemrat e vërtetë që ju bëjnë ata që jeni?” Duke iu përgjigjur pyetjes, Kaya tha: “Gjëja e parë që më vjen në mendje është se kam një personalitet pasionant.

Kjo siguron që emocioni im për punën që bëj të mbetet gjithmonë i freskët. Unë besoj në energjinë dhe fuqinë e energjisë. Unë jam i hapur për eksplorim.

Unë jam një grua e vërtetë Ujori; jam e dhënë pas lirisë, emocionale dhe emocionale.” Logjika e tij është në ekuilibër…” tha ai.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *