A e dini se Turkani ka burrin e vërtetë në serial do të befasoheni cili është ai (FOTO)

Kaya dhe Ören thanë: “Ne po planifikojmë të shkojmë në një pushim treditor me ndërhyrjen e setit. Siç e shihni, jemi shumë të lumtur. Projekti ynë po ecën shumë mirë.”

Özgü Kaya deklaroi gjithashtu se ata marrin mbështetje nga njëri-tjetri kur shfaqet një skenar.

Kaya, e cila i dha fund lidhjes së saj me aktorin tjetër Burak Serdar Şanal në muajt e fundit, tha: “Ne patjetër i bëjmë pyetje njëri-tjetrit dhe shkëmbejmë ide.”

“Unë besoj në ENERGJI”

Nga ana tjetër, në muajt e kaluar, “Cilët janë mbiemrat e vërtetë që ju bëjnë ata që jeni?” Duke iu përgjigjur pyetjes, Kaya tha: “Gjëja e parë që më vjen në mendje është se kam një personalitet pasionant.

Kjo siguron që emocioni im për punën që bëj të mbetet gjithmonë i freskët. Unë besoj në energjinë dhe fuqinë e energjisë. Unë jam i hapur për eksplorim.

Unë jam një grua e vërtetë Ujori; jam e dhënë pas lirisë, emocionale dhe emocionale.” Logjika e tij është në ekuilibër…” tha ai.

FOTO

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *