Magazine Showbizz

A e dini që Xherdan Shaqiri i ka mbjellur flokët? Ky është ndryshimi

Share on the social medias

Futbollisti nga Kosova me famë në Evropë dhe jo vetëm, kujdeset mjaftë edhe për pamjen e jashtme.

Shaqiri, këtë e ka treguar në disa raste, ku është shfaqur i veshur me mjaftë stil.

Por, së fundi Shaqes tonë kishin filluar ti rralloheshin flokët, ama ja ka gjetur zgjidhjen edhe kësaj pune, shkruan Kosovarja.

Xherdan Shaqiri i ka mbjellur flokët dhe më nuk e ka as këtë “defekt”.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *