A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

Ronela Hajati ka qenë së fundmi e ftuar në “Më lër të flas”, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj profesionale.

Ajo ka treguar për eksperiencën në “Eurovision 2022”, gjersa ndau disa detaje rreth asaj kohe dhe se si nuk kishte marrë përkrahje nga askush.

Krejt në fund, artistja u pyet nëse do të hynte në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania.

“A do merrje pjesë në Big Brother”, u pyet ajo.

Këngëtarja nga Shqipëria hezitoi të përgjigjej, teksa theksoi: “O jo. Kam frikë. Nuk jam. Jo, jo, jo”.

Ajo më pas e pyeti Romeon nëse do të hynte, i cili gjithashtu u përgjigj: “Kam frikë”.

E njëjta theksoi se do të punojë edhe më shumë dhe se do të ketë projekte të reja muzikore.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *