Biografi e oficerit të FSK-së, Alban Avdi Fetahu

Alban Avdi Fetahu rrjedh nga një familje ekonomikisht mesatare i rritur në frymen e atdhedashurisë si nip nga ana e babait i njeriut qe ishte pjes e…

Engjo uron pavarsinë e Kosovës, kujton sakrificën e familjes së tij për pavarësi

Këngëtari i ri shumë i njohur shqiptar i cili jeton në Zvicër, Engjell Gerxhaliu ose me emrin artistik Engjo ka uruar festën e pavarësisë së Kosovës, shkruan…

Efi flet për BBVA: Ja pse kam menduar disa herë të largohesha

Dalja e saj nga “Big Brother VIP” revoltoi gjithë shqiptarët, por Efi është shumë e lumtur për rrugëtimin e saj dhe që doli kryelartë nga reality-show. Në…

Kush është Engjo, këngëtari i ri shqiptar nga Zvcira që po bën bujë në estradën shqiptare

I ri në moshë por me shumë talent, është ky këngëtari i ri Engjell Gerxhaliu me emrin artistik Engjo i cili vetëm pak kohë më parë ka…

Arian Bajrami nën menaxhimin e kompanisë së njohur europiane VDA

Arian Bajrami njër ndër të rinjtë shqiptar më të ndjekur në Instagram në Maqedoninë e Veriut ka qenë i lakuar shumë si emër ditëve të fundit nëpër…

Arian Bajrami shpallet personazh i vitit si më i kërkuari në Instagram në Maqedoninë e Veriut (FOTO)

Arian Bajrami është një ndër të rinjt më me ndikim në Maqedoninë e Veriut me historitë e tij të suksesit, shkruan Billbordi.net Ai numëron qindra e mijëra…

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!