Zbulohet lidhja e vërtetë e Fation Kuqarit me lojtaren më të fortë në “TikTok”? (FOTO)

Ish-protagonisti i “Përputhen”, Fation Kuqari, edhe pse nuk është më pjesë e ndonjë programi televiziv vazhdon të jetë shumë i përfolur në mediet rozë.

Jeta e tij personale është shumë e komentuar madje shumë shpesh është aluduar për lidhje, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, në medie është bërë virale një video ku shihet një vajzë ku pranon se është në lidhje dashurie me Fationin.

Bëhet fjalë për Greta Vlorën e cila është përdoruese e rregullt e aplikacionit “TikTok” dhe aty numëron një numër të madh percjelles.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.