Magazine Showbizz

Yllka Kuqi thotë se në këtë vend shezlloni kushton 100 euro

Share on the social medias

Yllka Kuqi, këngëtarja me zërin mahnitës duket se po i kushton pak kohë vetes dhe familjes së saj.

Ajo për fansat e saj postoi disa fotografi në Instagram,ku duket se po i shijon pushimet mjaftueshëm, në prani të burrit të saj, shkruan Kosovarja.

Ajo na tregon se po e shijon pushimin ne rërë dhe tregon çmimet e shezlloneve nga 100 euro, ndërsa zallin apo rërën e cilëson “free” shumë më të mirë se shezllonet luksoze.

Për Yllkën kjo verë ishte e mbushur me dasma dhe koncerte.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.