Magazine Showbizz

Yll Limanin e merr gjumi në mes të skenës

Share on the social medias

Ai, ishte në nga të ftuarit në koncertin e madh të Noizyt, “Alpha”, ku kënduan shumë nga miqtë dhe bashkëpunëtorët e reperit.

Nuk kishte se si të mungonte Yll Limani, këngëtari i njohur që tashmë ka një bashkëpunim shumë të suksesshëm me Noiziyn.

Ylli, kishte një performancë mjaftë të suksesshme, por në këtë moment të fiksuar, duket sikur ai po fle në shkallët e skenës, shkruan Kosovarja.

Sigurisht që ky është thjeshtë një moment fotografik dhe jo më shumë.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.