Xhensila vishet njëjtë me vajzën dhe është gjëja më e ëmbël që keni parë (FOTO)

Xhensila Myrtezaj po shijon pushimet bashkë me familjen.

Me bashkëshortin Bes Kallaku e vajzën Ajka ata po sjellin momente të shumta bashkë.

Por së fundmi Xhensila e Ajka morën vëmendje me veshjen e njëjtë.

Nënë e bijë duken si dy modele me këtë veshje të bukur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.