Magazine Showbizz

Xhensila ndryshon stilin e flokëve sërish, duket krejt ndryshe

Share on the social medias

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj nihet si ndër femrat më të bukura të show bizit shqiptar. Përpos kësaj ajo është poashtu ndër këngëtaret më të talentuara në estradën muzikore shqiptare.

Së fundi ajo ka ndërruar komplet stilin e flokëve, e si duket po i rrin mjaftë bukur.

Teksa ka ndarë një video më fansat ajo shihet të ketë bërë gërsheta të hollë e të gjatë dhe po duket krejt ndryshe./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *