Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë? (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun.

Karriera e saj muzikore ka bërë që Xhensila të jetë një ndër emrat më të komentuar në mediet rozë, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka bërë me dije se ka realizuar disa imazhe me të bijën e saj dhe të dyja janë të veshura njësoj

Sipas aludimeve të ndjeksëve, thuhet se Xhensila është shtatzënë për herë të dytë dhe shkak dora e saj që e mbante tek barku edhe pse nuk ka reaguar ende këngëtarja, këto imazhe flasin shumë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.