Xhensila Myrtezaj shtatzënë, ky është detaji që zgjoi dyshimet (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të show bizit shqiptar.

Së fundmi këngëtarja është nisur për në pushime bashkë me bashkshortin dhe vajzën e tyre Ajkën.

Por ajo që ka rënë në sy në profilin e saj në Instagram janë disa foto që ka postuar nga Miami.

Xhensila shihet e shtrirë në det bashkë me vajzën e saj, e gjëra Ajka është duke ia shikuar barkun, se a po pret një fëmijë të dytë Xhensila kjo ende nuk dihet.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.