Xhensila Myrtezaj shfaqet me shumë stil në imazhin e fundit (FOTO)

Xhensila Myrtezaj i kushton mjaftë rëndësi pamjes së jashtme.

Gjithëmon kujdeset që secila paraqitje e saj të marr vëmendje mediatike.

Së fundmi, ajo në Instagram ka shpërndarë një imazh ku duket mjaftë bukur dhe e kuruar deri në detaje.

Me pallton nga lëkura dhe grimin e lehtë ajo duket një zonjë e rëndë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.