Xhensila Myrtezaj shfaqet me plot elegancë nga pushimet (FOTO)

Xhensila Myrtezaj po vazhdon pushimet e saj dhe po qëndron aktive në rrjetet sociale me imazhe nga atje.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instagram disa fotografi ku po duket se po kalon për mrekulli, nga imazhet ajo shihet se është mbushur me plot energji pozitive.

Me veshjen e bardhë dhe buzëqeshjen e saj Xhensila po duket e mahnitshme.

Ndër të tjera, Xhnesila ditëve të fundit është përfolur për një shtatzëni të mundshme, mirëpo këngëtarja nuk ka dhënë ndonjë konfirmim.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.