Xhensila Myrtezaj poston foto të reja me vajzën: Deri në fund të botës do të vrapoj pas teje

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj.

E kjo ka ndodhur edhe së fundmi, këngëtarja ka postuar disa foto me vajzën e saj Ajkën, e mbishkrimi përkrahë fotos ishte ai i cili mori akoma më shumë vëmendje.

“Deri në fund të botës do të vrapoj pas teje Ajka ime” – ka shkruar Xhensila përkrahë fotos.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.