Xhensila Myrtezaj bashkë me familje po shijojnë ditë të mrekullueshme (FOTO)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë cifti më sipmatik në estrad.

Xhensila është më e komentuar për shkak të paraqitjeve të saj dhe mënyrës së shprehjes së mendimeve dhe pozitivitetin që ajo ka, ndërsa Besi për humorin e mirë.

Ata ndajnë imazhe me adhuruesit e tyre shumë shpesh dhe përqojnë një energji të mirë më buzëqeshjet e tyre.

Së fundmi, në Instagram Xhensila ka shpërndarë disa fotografi bashkë me Besin dhe Ajkën nga pushimet që i fillun ditë më parë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.