Xhemi Shehu banorja më e re e ‘Big Brother VIP’? Arbana Osmani paralajmëron surprizën e madhe

Moderatorja Arbana Osmani ka zhvilluar sëfundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku këta të fundit i kanë drejtuar dhe pyetje rreth “Big Brother VIP”.

Gjatë komunikimit me ta, Arbana ka lënë të kuptohet se Xhemi Shehu mund të jetë banorja më e re e këtij reality show. “Pse nuk e ke futur Xhemin në “Big Brother VIP”?”, – i ka shkruar një prej ndjekësve.

“Kush tha që nuk do e fus?”, – ka replikuar Arbana, duke i bërë të gjithë kuriozë. Nuk dihet ende nëse kjo është një shaka e saj, apo e vërteta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.