Vjen postimi i parë i Genta Ismajlit pasi u bë nënë (FOTO)

Genta Ismajli u bë nënë e binjakëve gjatë muajit janar. Ajo dhe i dashuri saj Usta kanë mirëpritur njê djalë dhe vajzë të cilët ende nuk i kanë njoftuar me publikun.

Megjithatë artistja u lajmërua sot në rrjete sociale.

Ajo postoi një foto të re dhe duket më e bukur se kurrë, ‘Uu qa po shoh’, ka shkruar Genta krahas fotos.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.