Veshur në komplete, Sarah mahnit me paraqitjen (FOTO)

Sarah Berisha po mahnit me veshjen në secilën foto që sjell.

Ish banorja e Big Brother Vip dhe blogerja e njohur ka mahnitur me paraqitjen në fotot e fundit.

Veshur në komplete ajo duket tamam zonjë.

Sigurisht ajo mori shumë komente të mira edhe nga ndjekësit që e pëlqejnë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.