Veshja luksoze e Bora Zemanit, 1250 euro fustanin, dhe mbi 1000 euro takat (FOTO)

Bora Zemani vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në rubrikën rozë.

Prezantuesja e famshme u lakua shumë për lidhjen e saj të dështuar me Donaldin, por duket se ajo tashmë i takon të kaluarës.

Bora ka publikuar ca foto joshëse dje të kombinuar me fustanin me ngjyrë pink.

Fustani i markës “Area” kushton hiç më pak se 1250 euro, ndërsa takat e modelit “Tomford” kushtojnë plot 1100 euro.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.