Vajza i jep një përqafim kaq të ngrohtë Safete Mustafës (FOTO)

Safete Mustafa e përjetoj keq humbjen e bashkëshortit, gjegjësisht babait të dy vajzave të saj.

Publiku ka parë lot dhe ka dëgjuar rrëfimet prekëse të këngëtares kur në moshë të re e humbi të shoqin, shkruan Kosovarja.

Megjjthatë, ajo e morri jetën në dorë dhe fati i buzëqeshi me një mashkull tjetër, të cilin prej vitesh e ka në krahë.

E, vajzat, janë adhurueset më të mëdha të Safetes, të cilen e kanë pikën e tyre të dobët dhe padyshim njeriun më të shtrenjtë në botë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.