Magazine Showbizz

Vajza e presidentit, të ndjerit Bujar Nishani, feston ditëlindjen me foto nga fëmijëria dhe kujton të atin: Gjithmonë do e pres urimin tënd

Share on the social medias

Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani, Fiona, feston sot ditëlindjen, por në këtë ditë të veçantë për të ajo kujton babain, i cili iku nga kjo jetë më 28 Maj.

Fiona ka publikuar një foto nga fëmijëria.

E teksa poston foton me të atin, ajo shkruan; “Gjithmonë do e pres një urim nga ty”.

Ish-presidenti Bujar Nishani, u largua nga jeta më 28 Maj në moshën 56-vjeçare.

Ai u nda nga kjo jetë në një spital në Gjermani, ku ishte dërguar para një muaji për përkujdesje intensive pas rëndimit të gjendjes së tij shëndetësore.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *