Usta tregon se Gentën e ka zbukuruar shtatzënia edhe më shumë (FOTO)

Usta është një nga biznismenët e njohur të Turqis i cili u bë i njohur edhe për popullin shqiptar duke e pasur të dashur këngëtaren shqiptare, Genta Ismajli.

Dyshja kanë treguar për publikun se janë në pritje të ëmbël, dhe do t’iu lindin binjak, një vajzë dhe një djalë, shkruan “Kosovarja”.

Çifti tregojnë se gëzojnë lumturi dhe së shpejti edhe do e kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Së fundi, partneri i artistes ka postuar një fotografi të Gentes ku i ka dedikuar disa fjalë të veçanta duke qenë se janë në ditët e fundit për të marë epitetin prindër “Ti je më e bukura në botë”, ka shkruar ai në imazhin ku shihet fytyra e artistes.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.