U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu marrin vendimin e papritur

Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina janë përfolur prej kohësh për një lidhje dashurie. Këto aludime nuk kanë ndaluar, ndonëse vetë dyshja e kanë mohuar të kenë diçka mes tyre.

Duket se Bora dhe Atdheu janë lodhur nga thashethemet dhe kanë vendosur të mos ndiqen më në rrjete sociale.

Nuk dihet nëse raporti i tyre është ftohur, apo kjo është një mënyrë e dyshes për t’iu dhënë fund një herë e mirë fjalëve për një lidhje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.