U përfol se i dashuri i kësaj këngëtare ishte dikur Granit Cana? (FOTO)

Granit Cana është modeli dhe ish futbollisti kosovar që është bërë pjesë e “Big Brother VIP”.

U bë shumë i përfolur për shkak të afeksionit që krijoi për të brenda shtëpisë këngëtarja Filloreta Raçi-Fifi.

Por, me kalimin e kohës edhe kjo temë nisi të zbehet dhe protagonizmi të kaloj sërish tek personazhe të tjerë brenda shtëpisë së vëzhguar nga telekamerat.

Por, a e dinit se Granit Cana në videoklipin me titull “Johnny” të Taynes luante rolin e të dashurit të saj?

Madje, u përfol për një marrëdhënie përtej projektit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.