U nda nga Romeo? Aleksia bën veprimin që nuk pritejn (VIDEO)

Në rrjetet sociale po përfolet që Aleksia dhe Romeo i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Mirëpo, këto mbeten vetëm pjesë e thashethemeve pasi asnjëri prej tyre nuk ka dhënë ndonjë koment.

Më parë Aleksia ndau një foto të Ismail Qemailt, të cilën e ka bërë Donaldi.

Se çfarë të thotë me ketë nuk dihet, por që arriti të trullos mendjen e gjithë ndjekësve të saj.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.