U komentua nga ndjekësit për hundën e saj, Edi e përqesh Ritvanën (VIDEO)

Konkurrentja e “Përputhen”, Ritvana, ka qenë shumë e komentuar nga ndjekësit për hundën e saj.

Krahas kësaj, ajo është shprehur se asnjëherë nuk do të bëjë ndërhyrje në hundë.

Ndërsa ish-protagonisti, Eduarti ka përqeshur Ritvanën me një postim në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një ‘selfie’ me një efekt të Instagramit me hundën e madhe dhe ka etiketuar Ritvanën.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.