Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes shumë pak pas ribashkimit?

Tuna dhe Patris Berisha janë ndarë sërish vetëm pak kohë pasi u ribashkuan.

Çifti i famshëm që janë prindër të dy fëmijëve, 6 muaj më parë u ribashkuan por duket se sërish nuk funksionoi.

Bëhet me dije se gjithçka ka ndodhur javë më parë, ku pas një debati, ata kanë ndërprerë çdo kontakt me njëri-tjetrin.

Aktualisht Tuna dhe Patris nuk jetojnë bashkë, madje kanë larguar edhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Vitin e kaluar ata u përfolën gjatë për ndarjen e tyre ndonëse nuk zbuluan kurrë se çfarë ndodhi.

Këngëtarja u bë nënë për herë të dytë, pikërisht në një periudhë kur po përflitej për ndarje konefliktuale nga Patrisi.

Ajo zgjodhi që shtatzëninë ta mbante larg syrit të mediave, duke lajmëruar ardhjen në jetë të djalit të dytë vetëm pasi e ai lindi.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.