Magazine Showbizz

Trixa me foto mahnitëse nga plazhi edhe kur është pa grim

Share on the social medias

Që kur hyri në “BBV”, Trixa mori vëmendje më të madhe nga publiku si dhe mediat rozë. Andaj, nuk kalon ditë që nuk përfolet për të si dhe paraqitjet e saj.

Falë bukurisë, ka arritur të bëj për vete fansa të shumtë, ku gjithmonë kujdeset të vije atraktive si dhe me plotë stil.

Por ka edhe imazhe të tilla ku shfaqet shumë thjeshtë.

Në imazhin e fundit që ndau në Instagram, bukuroshja u shfaq pa grim në fytyrë duke shfaqur bukurinë natyrale.

“E dashur, qëndro flori”, ishte mbishkrimi i imazhit, me të cilin jep mesazh edhe për fanset e saj./Indeksonline/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *