Trixa kishte më shumë se miqësi me Neymar? Detaji që po bën lëmsh rrjetin (FOTO)

Beatrix Ramosaj po komentohet jashtëzakonisht shumë që nga ndarja me Donaldin, janë fansat ata të cilët nuk po hezitojnë së hulumtuari në profilin e saj, duke nxjerrë në pah detaje të reja.

Ajo ka përmendur shpesh herë miqësinë që ka me futbollistin, Neymar, por që një detaj po lë të kuptoj që mes tyre ka pasur diçka më shumë.

Faqja “Vipat e bllokut”, ka publikuar një imazh në të cilin shihet Trixa dhe Neymar me të njëjtën qafore, detaje të cilat kemi rasti t’i shohim vetëm tek çiftet.

Kujtojmë që në emisionin “Shiko kush luan” vitin e kaluar, Beatrix kishte zbuluar mesazhin që i kishte dërguar së fundmi Neymar-it, ku i kishte thënë që i mungon dhe mezi pret ta takoj.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.