Magazine Showbizz

“Thashë se e puthi në buzë” Cllevio komenton përqafimin e Stresit me Noizyn

Share on the social medias

Përqafimi i Stresit dhe Noizyt gjatë koncertit “Aplha Show”, është komentuar edhe nga Cllevio.

Gjatë një videoje live, Cllevios iu kërkua nga ndjekësit e tij që të komentojë takimin dhe përqafimin e dy reperëve.

“I pashë ore shyqyr. Unë thashë se e puthi në buzë ore.

Ishte e puthur e sinqertë nga ana e Stresit se unë e njoh, ishte e puthur me dashuri. Edhe kjo është shenjë e mirë”, u shpreh Cllevio.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.