Tea Trifoni ndahet nga i dashuri? Ky veprim i saj shton dyshimet

Tea Trifoni, tashmë prej muajsh është përfolur për lidhjen e saj me Enkelo Hoxhën.

Ajo ka treguar sesi ja mori zemrën, madje në emisionin “Goca dhe Gra”, ku Tea moderon ai e surprizoi atë me një buqetë me lule.

Ama mesa duket gjërat nuk kanë shkuar siç duhet. Sipas Icon style Tea nuk e ndjek më Enkelon në Instagram.

Madje Fation Kuqari te Shqipëria Live tregoi pak për mikun e tij dhe Tean, se si u njohën, por ai nuk donte të fliste më shumë.

“Ishim bashkë, na prezantoi tavolina, ata u panë, u pëlqyen, ndërruan numrat dhe folën me njëri-tjetrin. Nuk kam ndërhyrë fare se nuk më pëlqen kjo gjë”, – u shpreh ish-konkurrenti duke thënë se nuk e di nëse janë bashkë apo jo dhe nuk preferoi që të zgjatej më në lidhje me këtë temë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.