Të gjithë u ‘mahnitën’ pas saj, por shikoni si dukej dikur Efi e ‘Përputhen’ (FOTO)

Efi ësht një nga konkurrentet më të komentuara dhe që ka tërhequr më së shumti vëmendjen pasi është futur në Përputhen.

Menjëherë pas futjes së saj në program, ajo mahniti jo vetëm djemtë por edhe publikun dhe ndjekësit me pamjen e saj.

Ato nuk vonuan ta krahasonin atë me Bora Zemanin madje edhe me Elvana Gjatën.

Mirëpo, duket se Efi bukurinë nuk e paska të lindur por të fituar.

Ndjekësit janë kujdesur që të sigurojnë një foto të saj të hershme, në të cilën ajo duket krejtësisht ndryshe.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.