Të gjithë po presin një përgjigje: Bora flet për Donaldin, tregon a po e pret atë (VIDEO)

Bora dhe Donaldi janë cifti që dhuruan një emocion të paharruar në një publik të tërë me takimin e tyre brenda shtëpisë së famshme “Big Brodher VIP”.

Derisa Bora ishte aty për të takuar shoqen e saj të ngusht, Semi Jaupaj nuk mungoi takimi i saj me ish të dashurinë.

Derisa mbrëmë në Prime të Përputhen ishin musafir Naim Abazi me bashkëshorten e tij, Mihjije Braha, nuk mungoi pa e ngacmuar moderatoren për Donaldin.

Naimi e pyeti se “Të gjithë po presim një përgjigje” edhe Bora me përgjigjen e saj na zbuloi shumë.

Ajo u përgjigj me një qeshje të ëmbël duke I thënë se “Po dhe unë po e pres dikë”.

Kujtojmë se Donaldi nuk harroi datën e tyre të 3 vjetorit para disa ditësh, dhe hoqi varësen nga qafa e futi në një qese me ëmbëlsira për t’ia dhënë Borës ndërsa, moderatorja bëri një postim në Instagram duke treguar se e kishte marrë surprizën dhe mesa duket, mund të ketë një ribashkim kur të jenë jashtë.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.