Magazine Showbizz

Tayna para se të bëhej e famshme: Publikohet një video shumë interesante

Share on the social medias

Është publikuar një video shumë interesante e Taynës.

Pamja duket të jetë e para shumë viteve pasi reperja duket goxha ndryshe në pamje dhe stil.

Ka qenë faqja Vipat e Bllokut që ka publikuar pamjen, e cila mori vëmendje të madhe në rrjetet sociale.

Tayna së fundmi ka qenë shumë e përfolur në median rozë sa i përket një lidhje me Giovanni Santoro dhe disa pamjeve të publikuara ku dyshja shihen në aeroport duke shkëmbyer puthje./afterparty

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.