Ylli Baka bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Romeo Veshajn: Ata nuk janë këngëtarë?

Këngëtari i muzikës popullore shqiptare Ylli Baka ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime on Top”. Ylli Baka i ka kënduar vazhdimisht vendit të tij, por kohët këngëtari na ka zbuluar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me vëllezërit korçarë Endrin dhe Stefin. ”Do të sjellë një bashkëpunim jo me vëllezërit pogradecar por …