Xhensila Myrtezaj po duket yll i vërtetë me këtë grim

Xhensila Myrtezaj ka postuar disa imazhe tĂ« reja nĂ« llogarinĂ« e saj nĂ« Instagram, ku pĂ«rmes tyre bie nĂ« sy grimi i saj. Grimin ia kishin realizuar bashkĂ«punĂ«torĂ«t e saj prej vitesh Kaci dhe Sellma, tĂ« cilĂ«t bĂ«jnĂ« mrekulli nĂ« fytyrĂ«n dhe flokĂ«t e saj. Dukej e mrekullueshme me kĂ«tĂ« grim, e pastĂ«r dhe jo …

Xhensila Myrtezaj shfaqet në krah të Donald Veshajt: Bashkëpunim së bashku?

Kur shikon bashkĂ« Donald Veshajn dhe Xhensila Myrtezaj, pyetja mĂ« normale Ă«shtĂ«; ndonjĂ« bashkĂ«punim mes tyre? Duke qenĂ« se aktori e ka marrĂ« seriozisht punĂ«n e muzikĂ«s, kjo Ă«shtĂ« njĂ« mundĂ«si e mirĂ«. SĂ« fundmi, Xhensila ka ndarĂ« me ndjekĂ«sit e saj nĂ« Tik-Tok njĂ« video, ku duket me Donaldin. Dyshja duken duke u argĂ«tuar …

Xhensila ndryshon stilin e flokëve sërish, duket krejt ndryshe

KĂ«ngĂ«tarja Xhensila Myrtezaj nihet si ndĂ«r femrat mĂ« tĂ« bukura tĂ« show bizit shqiptar. PĂ«rpos kĂ«saj ajo Ă«shtĂ« poashtu ndĂ«r kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« talentuara nĂ« estradĂ«n muzikore shqiptare. SĂ« fundi ajo ka ndĂ«rruar komplet stilin e flokĂ«ve, e si duket po i rrin mjaftĂ« bukur. Teksa ka ndarĂ« njĂ« video mĂ« fansat ajo shihet tĂ« …

Xhensila gati u thye në mes për këto foto

KĂ«ngĂ«tarja Xhensila Myrtezaj nihet si ndĂ«r femrat mĂ« tĂ« bukura tĂ« showbizit shqiptar e sigurisht edhe si kĂ«ngĂ«tare ka dĂ«shmuar veten, shkruan Billbordi.net Xhensila nihet pĂ«r stilin e saj unik edhe nĂ« veshje dhe secila paraqitje e saj Ă«shtĂ« mĂ« e veçantĂ« se tjetra. SĂ« fundi ajo ka postuar disa foto tĂ« reja ku po …

I dedikoi këngë Xhensilës, këngëtari shqiptar tregon mesazhin që i dërgoi Bes Kallaku

NjĂ« nga artistĂ«t mĂ« tĂ« rinj shqiptar poashtu i ri edhe nĂ« moshĂ«, Blerando ka publikuar sĂ«fundmi disa kĂ«ngĂ«, mirĂ«po njĂ«ra prej tyre ka tĂ«rhequr vĂ«mendjen mĂ« shumĂ«, shkruan Billbordi.net I ftuar nĂ« emisionin “ABC e MĂ«ngjesit”, Blerando ka treguar se kĂ«nga me titull “Xhensila” i dedikohet kĂ«ngĂ«tares Xhensila Myrtezajt. Madje, ai ka zbuluar se …

Derisa Xhensila po tregonte veshjen e vajzës, Besi bën gjestin epik (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj pĂ«rpos kĂ«ngĂ«tare e pĂ«rkushtuar nĂ« karrierĂ« ajo Ă«shtĂ« edhe njĂ« nĂ«nĂ« tejet e pĂ«rkushtuar ndaj bijĂ«s sĂ« saj AjkĂ«s, shkruan Billbordi.net KĂ«ngĂ«tarja shpesh ndanĂ« foto dhe video me tĂ«, e sigurisht fama e kĂ«rkon kĂ«tĂ«. SĂ« fundi ajo na tregoi se sa bukur ishte veshur Ajka mĂ« njĂ« fustan princeshash, por ndodhi dhe …

Xhensila e Besit harron se është e martuar, me këtë veshje shkon në koncert

Xhensila Myrtezaj njihet si njĂ« ndĂ«r femrat mĂ« tĂ« bukura tĂ« showbizit shqiptar e kjo si shkak i kĂ«ngĂ«ve tĂ« saj qĂ« shĂ«ndrohen nĂ« hite, shkruan Billbordi.net PĂ«rpos kĂ«saj ajo Ă«shtĂ« poashtu ndĂ«r kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« talentuara nĂ« skenĂ«n muzikore shqiptare. Xhensila njihet edhe pĂ«r stilin e saj unik edhe nĂ« veshje ku shpesh rrezikon. …

Do shkriheni duke qeshur kur ta shihni si e trembi Bes Kallaku, Xhensilën (VIDEO)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janĂ« ndĂ«r ciftet mĂ« in tĂ« momentit te estradĂ«s, shkruan Billbordi.net Dyshja janĂ« prindĂ«r tĂ« njĂ« vajze dhe janĂ« tejet tĂ« pĂ«rkushtuar ndaj saj duke i plotesuar thuajse cdo deshire. NdĂ«rsa ishtĂ« Besi ai qĂ« sot ndau nje video tejet interesante dhe po aq qesharake. Xhensila po fliste nĂ« telefon …