Sa bukur rregullohet Teuta Selimi për dasmë

Teuta Selimi është një ndër këngëtaret që kudo që shkon tërheqë vëmendje të madhe tek ndjekësit. Ajo dallohet në shumë aspekte, duke shkëlqyer në çdo kohë dhe ndezur atmosferë kudo që merr pjesë. Në një fotografi të fundit, Teuta duket perfekte me grimin e bukur dhe fustanin superior. Për më shumë, shikojeni./kosovarja/ FOTO:

Teuta Selimi publikon foto sapo ka dal nga frizerka, kaq bukur është grimosur ajo

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës. Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private. Ajo është një bashkëshorte dhe …