Taynen e zë gjumi në punë, publikojnë pamjet kur e zgjojnë (VIDEO)

Tayna, ashtu si shumë këngëtar nga estrada kanë koncerte të shumta gjatë sezonës së veres. E kjo sigurisht nuk është lehtë ku shpesh herë edhe lodhen. Së fundmi Tayna ka publikuar një video ku e kanë realizuar në punë. Ajo shihet se e ka zënë gjumi ulur./InfoKosova/ VIDEO:

Harrojeni Taynën, vajza e axhës së saj qenka yll i vërtet madje edhe këngëtare

Tayna Ă«shtĂ« ndĂ«r kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« pĂ«rfolura nĂ« showbiz. Por lidhjet familjare asnjĂ«her nuk i ka diskutuar nĂ«pĂ«r intervista, ndoshta pĂ«r shkak se ka qenĂ« e koncentruar nĂ« ndĂ«rtimin e karrierĂ«s sĂ« saj, shkruan Billbordi.net Bafte Shala Ă«shtĂ« vajza e axhĂ«s sĂ« DoruntinĂ«s ajo Ă«shtĂ« e angazhuar poashtu tash e njĂ« kohĂ« nĂ« muzikĂ« dhe …

Tayna kapet mat duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian, dalin pamjet (VIDEO)

Prej kohĂ«sh po pĂ«rflitet se Tayna Ă«shtĂ« nĂ« lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro. Dyshja duket tĂ« jenĂ« duke udhĂ«tuar pĂ«r dikĂ« pasi filmimi Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« nĂ« aeroport. KohĂ« mĂ« parĂ« ata janĂ« fotografuar sĂ« bashku nĂ« Monaco. NdĂ«rsa ditĂ«n e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar njĂ« video ku …