Noizy do të organizojë koncert me 14 Gusht, Stresi del me njoftimin e papritur (VIDEO)

Reperi i njohur, Stresi, ka njoftuar se do tĂ« jetĂ« pjesĂ« e koncertit “Alpha Show” qĂ« do tĂ« organizojĂ« Noizy me 14 Gusht. GjatĂ« intervistĂ«s sĂ« pak javĂ«ve mĂ« parĂ« pĂ«r “Abc e pasdites”, Noizy nuk e pĂ«rjashtoi mundĂ«sinĂ« e pjesĂ«marrjes sĂ« Stresit, mirĂ«po sĂ« fundmi, Ă«shtĂ« konfirmuar zyrtarisht. Lajmi Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« me dije pĂ«rmes …

Stresi shpërthen ndaj kolegëve dhe u bën thirrje: Lini kunjat nëpër këngë

Reperi i njohur, Stresi, me anĂ« tĂ« njĂ« postimi nĂ« rrjetet sociale, i Ă«shtĂ« kthyer kolegĂ«ve tĂ« zhanrit tĂ« tij, reperĂ«ve. Stresi thotĂ« se ndryshe Ă«shtĂ« nĂ« kĂ«ngĂ« e ndryshe Ă«shtĂ« çfarĂ« flasin nĂ« realitet. Reperi ka bĂ«rĂ« thirrje qĂ« t’i lĂ«nĂ« kunjat nĂ«pĂ«r kĂ«ngĂ«. “Po ju sqaroj diçka tĂ« dashur repera, tĂ« gjithĂ« e …

Stresi poston foton e rrallë të nënës dhe babait, prek me dedikimin e veçantë

Stresi Ă«shtĂ« mjaft aktivĂ« nĂ« rrjetet sociale ku ndanĂ« me ndjekĂ«sit imazhe tĂ« ndryshme edhe nga jeta personale. Si rrallĂ« herĂ«, artisti ka postuar nĂ« InstaStory njĂ« fotografi tĂ« prindĂ«rve teksa iu ka dedikuar edhe disa fjalĂ« emocionuese. Reperi Ă«shtĂ« shprehur se nuk e imagjinon dot jetĂ«n pa nĂ«nĂ«n dhe babain e tij. “Ju mendoni …

“Jemi gati 20 mijë veta” Tensionet në Kosovë, Stresi del me paralajmërimin e papritur: Të sakrifikojmë jetën tonë

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, ka reaguar pas tensioneve tĂ« krijuara mes forcave serbe dhe atyre kosovare nĂ« veri tĂ« KosovĂ«s. PĂ«rmes njĂ« shkrimi nĂ« InstaStory, ai thotĂ« se çdo njeri qĂ« e do KosovĂ«n duhet tĂ« jetĂ« nĂ« mbĂ«shtetje tĂ« popullit tĂ« tyre. Sakaq, Stresi bĂ«n thirrje qĂ« çdokush tĂ« sakrifikojĂ« jetĂ«n pĂ«r tĂ« …

Stresi dhe Keisi rikthehen sërish bashkë? Zbulohen detaje

Stresi dhe Keisi kanĂ« marrĂ« sĂ«rish vĂ«mendjen e ndjekĂ«sve me veprimet e tyre tĂ« fundit duke ngritur dyshime se mund tĂ« jenĂ« rikthyer sĂ«rish bashkĂ«, reperi ka publikuar kĂ«ngĂ«n e re me titull “M’ke harru” qĂ« duket si dedikim pĂ«r (ish) partneren e tij, shkruan Billbordi.net NĂ« kĂ«ngĂ« Stresi flet pĂ«r njĂ« histori dashurie tĂ« …