Engjëllusha kështu e shijon duke vallëzuar në dasmë (VIDEO)

Engjellusha Salihu dhe Shyhrete Behluli po vazhdojnë tëmmbajnë dasma të shumta. Nënë e bijë kujdesen që të argëtojnë dasmorët duke e bërë dasmën të paharruar. Por, Engji jo vetëm këndon në dasma. Ndonjëherë si në videon e fundit ajo edhe vallëzon./InfoKosova/ VIDEO:

Engjin e zë gjumi në veturë, nëna e saj Shyhretja i bën video

Engjëllusha duket se kur lodhet fle kudo. Së fundmi nëna e saj Shyhrete Behluli publikoi një video të së bijës. Engji shihet duke vjetur derisa Shyhretja thotë se fajin e ka bashkëshorti i saj pasi vozit ngadalë. Ndryshe, Engji e Shyhretja po marrin pjesë bashkë në dasma duke kënduar në shumë prej tyre./InfoKosova/ VIDEO:

Engji sjell pamje duke vallëzuar me nënën e saj Shyhreten

Engjëllusha Salihu me nënën Shyhrete Behluli po këndojnë bashkë në dasma. Nga atje sjellin atmosferën por edhe imazhe të ëmbla bashkë. Së fundmi publikoi një foto me nënën duke vallëzuar. Të buzeqeshura, nënë e bijë duken kaq bukur./InfoKosova/ FOTO: