Shkurte Gashi shkon në dasmë, e lë nën hije edhe nusen me bukurinë e saj

Shkurte Gashi, po vazhdon tĂ« jetĂ« shumĂ« aktive nĂ« rrjetet sociale. Ajo padyshim Ă«shtĂ« njĂ«ra nga artistet mĂ« tĂ« kĂ«rkuara dhe pothuajse nĂ« çdo mbrĂ«mje Ă«shtĂ« e angazhuar si nĂ« dasma ashtu edhe nĂ« ahengje. Shkurta Ă«shtĂ« mĂ«suar qĂ« gjithmonĂ« tĂ« jetĂ« e angazhuar tĂ« bĂ«jĂ« atmosferĂ« nĂ« koncerte e dasma, por sĂ« fundmi ajo …

Si modele, kështu i tregon format e saj në fustan në ngushtë Shkurte Gashi

Ajo pĂ«r momemntin Ă«shtĂ« njĂ«ra nga emrat mĂ« tĂ« pĂ«rfolur kohĂ«ve tĂ« fundit. Shkurte Gashi, vazhdon qĂ« me zĂ«rin dhe kĂ«ngĂ«t e saj tĂ« reja tĂ« jetĂ« gjithmonĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes. NdonĂ«se pak muaj mĂ« parĂ« ajo u bĂ« nĂ«nĂ« pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ«, profesionin e saj asnjĂ«herĂ« nuk e ka lĂ«nĂ« anash, duke …

Shkurte Gashi na njofton me motrĂ«n e saj ‘binjake’, kĂ«shtu e uron pĂ«r ditĂ«lindje

Shkurte Gashi, Ă«shtĂ« njĂ«ra nga kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« dashura pĂ«r publikun, ani pse ka kohĂ« tĂ« gjatĂ« nĂ« skenĂ«n muzikore, ajo vazhdon qĂ« edhe mĂ« tutje tĂ« jetĂ« shumĂ« e pranishme nĂ«pĂ«r koncerte dhe dasma. Duke qenĂ« se i takon botĂ«s sĂ« artit, Shkurta vazhdimisht Ă«shtĂ« pĂ«rkujdesur qĂ« para publikut tĂ« paraqitet gjithmonĂ« e kuruar. …