Kaq ndryshe po duket me flokët e prerë shkurt Semi Jaupaj

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip Albania po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale e sigurisht edhe nga mediat, shkruan Billbordi.net Semi është mjaft e komentuar edhe për shkak të raporteve miqësore që ka me Borën e Donaldin. Ajo së fundi morri vëmendje pasi ndërroi stil të flokëve …

I ndodh e papritura: Semi Jaupaj rrëzohet në mes të hotelit, ky është reagimi i saj (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip, Semi Jaupaj po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale. Semi është mjaft e komentuar edhe për shkak të raporteve miqësore që ka me Borën e Donaldin dhe komenteve per lidhjen e tyre. Ajo së fundi ka ndarë disa foto të reja në Instagram. Teksa …

Semi Jaupaj bën ndryshim në pamje dhe nuk njihet, ja si po duket tani

Këngëtarja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip Albania po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale shkaku i projekteve poashtu edhe i shoqërisë me Bora Zemanin, shkruan Billbordi.net Së fundmi ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje më sakësishtë tek flokët e saj ku ka postuar video duke prerë …