Me këtë video Sarah Berisha reklamon format e saj prej modeleje

Sarah Berisha është blogere mjaft e njohur ne trojet shqiptare. Andaj është e kuptueshme që tregon secilën veshje që blen me ndjekësit e saj. Së fundmi ka treguar se si po i rrinë rrobat e reja. Derisa me këtë video vë në pah edhe format qe posedon si modele./InfoKosova/ VIDEO:

Sarah Berisha tregon format e saj si modele para pasqyres

Sarah Berisha publikoi një video të re. Blogerja, tashmë e përcjellur nga shumë persona shihet duke treguar format trupore para pasqyre dhe rregullimine thonjeve qe ka bere. E veshur me shumë stil dhe thjeshtë ajo duket mahnitëse. Si gjithmonë me ëmbëlsinë e saj sjell vetëm pozitivitet./InfoKosova/ VIDEO:

DJ PM pjesë e DWTS Albania? Sarah tregon si qëndron e vërteta

Dj Pm dhe Sarah Berisha janĂ« njĂ« tjetĂ«r çift tejet i komentuar i Big Brother ViP, edhe pse nuk postojnĂ« foto me njĂ«ri-tjetrin ata janĂ« bashkĂ« dhe tĂ« shumĂ« tĂ« lumtur. Emri i Dj Pm u pĂ«rfol se do tĂ« ishte pjesĂ« e kastit tĂ« “Dancing with the Stars”, por Sarah na konfirmoi me anĂ« …

Sarah Berisha do ta mahnit DJ PM me këtë paraqitje të fundit

Sarah Berisha publikoi një video të re, blogerja e njohur e pjesëmarrsja e Big Brother VIP Albania, shkruan Billbordi.net Blogerja tregoi si është rregulluar duke mahnitur me pamjen. Me flokët e mbledhura e grim të lehtë ajo duket shumë bukur saqë mahnit. Ky fustan elegant po i shkonë shumë asaj, shikojeni më poshtë. /Billbordi.net/ VIDEO: