Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri Vula e bëri për vete

Sara Hoxha ka nisur të dalë më shpesh në intervista duke na zbuluar më shumë për jetën e saj dhe të Ledrit. E ftuar së fundmi në “Prive”, blogerja ka folur që nga marrëdhënia e saj me Ledrin, mëmësinë dhe planet për të ardhmen. Ndër të tjera ajo ka zbuluar edhe tri tiparet më të …

Programi i ri i Sara Hoxhës nis fuqishëm me 100 mijë ndjekësit e ish emisionit të Luana Vjollcës

Luana Vjollca mesa duket vulosi përfundimisht largimin e saj nga ekrani më i ndjekur mediat në Shqipëri, Top Channel. Kryefjala ka zbuluar se faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila ka mbi 100 mijë ndjekës në këtë rrjet social i është fshirë emri i “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing …

Sara Hoxha e Armina Mevlani marrin ‘mësysh’ ja çfarë u ndodhi

Sara Hoxha njoftoi se do jetë në interviste të emisioni më i ndjekur kohëve të fundit Goca dhe Gra, shkruan Billbordi.net Përmes një Insta Story ajo tha se do jetë në intervistë me Armina Mevlanin, e cila është edhe një bloggere mjaft e njohur. Por në disa story të tjera shihet Armina duke pastruar dyshemenë, …