Ryva Kajtazi del për kafe me djalin e saj, nuk i ka ngjarë aspak asaj

Ryva Kajtazi, Ă«shtĂ« personazh shumĂ« i dashur pĂ«r publikun. Ani pse karrierĂ«n e saj e filloi si aktore, ajo namin mĂ« tĂ« madh e bĂ«ri si kĂ«ngĂ«tare, duke filluar nĂ«pĂ«r bende tĂ« ndryshme, e ma pas kaloi si solo kĂ«ngĂ«tare. Tani, ajo Ă«shtĂ« njĂ«ra nga artistet mĂ« tĂ« angazhuar nĂ«pĂ«r dasma dhe ahengje tĂ« ndryshme. …

E veshur me fustan madhështor, Ryva Kajtazi ja merr anën edhe nuseve në ditën e dasmës

Ryva Kajtazi, vazhdon tĂ« jetĂ« shumĂ« aktive nĂ« rrjetet sociale. Ani pse karrierĂ«n e nisi si aktore, ajo mĂ« shumĂ« famĂ« mori qĂ« kur nisi tĂ« merrej me muzikĂ«. NĂ« fillim ajo i kushtoi mĂ« shumĂ« rĂ«ndĂ«si familjes dhe rritjes sĂ« dy fĂ«mijĂ«ve tĂ« saj, derisa tash mĂ« shumĂ« i Ă«shtĂ« pĂ«rkushtuar karrierĂ«s. Ajo sonte …